wtorek, 25 marca 2014

W czarno - białym klimacie... wyniki konkursu ZOLO   Co ma wspólnego ZOLO i ten obraz?


Kontrast bieli i czerni to jeden z trendów, który najmocniej odbił się na sztuce pięknej, nie tylko współczesnej. Z czasem przeniknął do świata mody, designu, ba, jego wpływy znajdziemy niemal w każdej dziedzinie życia. Biel i czerń, dobro i zło, odcienie szarości.. B&W to chyba po prostu najbardziej inspirujące połączenie kolorów wszechczasów :)

ZOLO nie pozostało obojętne wobec tego trendu i stworzyło zabawkę, która oprócz bycia najbardziej kreatywną zabawką świata - stała się jeszcze bardziej kreatywną zabawką świata :D Oprócz łączenia ze sobą różnych kształtów, faktur, wzorów i materiałów, czyli standardowym ZOLO zabawkom - możemy także nadać ostateczny rys stworzonej "rzeźbie". Możemy narysować oczy, kropki, paski, żółwie... możemy rysować każdą kredką i każdym pisakiem... naklejać naklejki i malować farbą... dzieci znajdą pewnie jeszcze więcej zastosowań ;)
Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w naszym ostatnim konkursie, który organizowałyśmy razem z dystrybutorem ZOLO w Polsce - firmą www.jubee.com.pl . Było tyle zgłoszeń, że znowu - wybierałyśmy cały dzień i postawiłyśmy na oryginalność :) 

Ten cudny zestaw trafi do ANNA PAULA SZMEICHEL / CHERRYMKI - za dopatrzenie się w ZOLO sztuki pięknej i za  znalezienie inspiracji w tworzeniu nazwy ZoloStwora w obrazie Picassa - "Guernica". Oto zwycięski komentarz:

"Jako, że jestem sztuko masterem to nie możemy uwolnić się od tej pierwszej nazwy... GUERNIKO ZOLO nieustraszony młodziak, który swoim sprytem i kreatywnością onieśmiela niewiasty a Potwozole zagania do jaskiń... dzięki czemu dziecięce rysunki opiewają jego chwałę i sławę...

W zabawie piękne odniesienia można zrobić do prac różnorakich artystów! Już to uwielbiamy!"

Bardzo się cieszymy, że nagroda trafi w ręce córeczki pewnej mamy, która jest miłośnikiem sztuki :D Czujemy, że z córci wyrośnie niezła artystka! SERDECZNIE GRATULUJEMY! 

[ ]Prosimy o kontakt na maila z danymi i prosimy o cierpliwość - wysyłka nagrody nastąpi w przyszłym tygodniu z przyczyn wyjazdowych :) ]

A właśnie... my tu pitu, pitu, a tu pakować się trzeba.. dziś w nocy ruszamy w podróż niespodziankę ;) Tzn niespodzianką jest dla Was ;) a dla nas będzie czystym relaksem. Mam nadzieję ;) bo w sumie tam.. to ciężko o relaks ;)))) Ale jedno jest pewne - wrócimy z pierdyliardem nowych zdjęć i mam nadzieję - jeszcze większą kulą energii :D Bo tyle pracy przed nami, że strach!

Nasz rozkład jazdy na następne dwa tygodnie:

Wylatujemy jutro, wracamy w piątek w nocy.

W sobotę od 12 do 20 jesteśmy w Galerii Riviera w Gdyni z okazji FASHION DAY - OFFW nocy z soboty na niedzielę czerwonym rumakiem (czyt. polskim busem ;) ) jedziemy do Warszawy, by cały dzień sprzedawać Wam ;)) nasze uszytki w BLUE CITY (w godz. od 10 - 20)Wrócimy z Warszawy w poniedziałek, by szyć jak szalone i na następny piątek - 4 kwietnia - znowu być w Warszawie na imprezie Warsaw Fashion Weekend :D (z czym do ludzi, no ale dobra ;) )No... to się dzieje ;) teoretycznie ledwo żyjemy, ale tak naprawdę, to tempo tylko nas nakręca. Jak jakieś perpetuum mobile - nie wiadomo skąd jest ta siła, ale wiadomo czemu - bo satysfakcja na koniec jest olbrzymia... 

Także - trzymajcie kciuki za swoje Boskie i do usłychu, jak to mówi Marta! Jutro wrzucimy foty, gdzie nas poniosło znienacka ;)


~PaT

8 komentarzy:

 1. Serdecznie dzięki! Radość ogromna! Powodzenia życzę - ja w weekend w Wawie, wiec kto wie...może uda mi się dotrzeć na MISZ MASZ :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite z Was laski :) jak Wy to ogarniacie, jak godzicie z wychowywaniem Waszej piątki maluchów??? Serio jesteście Boginie :) Podziwiam, padam Wam do stóp o Boginie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, no bez jaj ;)) czasem nie ogarniamy ;) wręcz zwykle NIE ogarniamy ;)

   Usuń
 3. Wow ogromnie zasłużona wygrana! Ja jestem z tej samej branży co zwyciężczyni, a nie wpadłam na taki pomysł, wstyd mi ;) Może dlatego, że ze świata sztuki chwilowo wyrwało mnie macierzyństwo? Ale chyba czas wracać ;) W każdym razie gratuluję!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zabawki cudowne, blog niesamowity, konkurs świetny... nazwa dla zabawki rzeczywiście przemyślana i ciekawa...jako nawiązanie do samego miasta, niekoniecznie do obrazu Picassa...
  Ja również staram się być promotorką sztuki dla swojego dziecka. Ten obraz jest wyrazem sprzeciwu dla okrucieństw wojny (wojna w Hiszpanii 1937r.), przedstawia chaos i strach....
  I proszę nie odbierajcie tego wpisu jako atak albo kwestionowanie waszego wyboru-
  Powodzenie na targach:)

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No skąd.. my nie jesteśmy znawczyniami malarstwa, ale gdzieś coś o uszy i o oczy obił ten obraz i jego znaczenie. Ale dla mnie najważniejsze było, że ktoś odnalazł jakieś powiązanie ZOLO ze sztuką przez duże S. Tylko i aż tyle :))

   Usuń