piątek, 14 marca 2014

Nowy członek BamBamowej rodziny... BamBam KOCYK!
     Ledwo skończył się jeden kiermasz, załamałyśmy się ilością towaru, który "mamy na stanie". Tak to jest, że na kiermasze szykujemy się jak szalone, szyjąc nagle zawrotne ilóści, a potem rozpaczamy, że nie mamy gdzie tego pochować ;) Zrobiłyśmy małą wyprzedaż, która w większości odbyła się "za zamkniętymi drzwiami"  - i niemalże wyczyściłyśmy się ze wszystkiego. I zonk... w środę zgadałyśmy się z naszą koleżanką Anią (z MAMAdesign - od trombiszonów), że pojedziemy razem na GRAND BAZAR w ... Warszawie! Przeżywamy to trochę jak mrówka okres, bo to nasz pierwszy wyjazd poza Trójmiasto. Załamujemy ręce - tym razem nad brakiem towaru - i stresujemy się koszmarnie. Na tym bazarze będą takie firmy jak RISK.made in warsaw, jak moje ukochane Zombie Dash, jak Kids on the moon i wiele, wiele innych... takie firmy - perełki, które osobiście szaleńczo uwielbiam! I w tym wszystkim - my :D

Od środy rzuciłyśmy dosłownie wszystko i szyjemy tylko "na kiermasz" i powoli ZNOWU jest tego dużo ;) Już jutro będziecie mogli kupić :D Zapraszamy - do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 (róg Chmielnej) w Warszawie :D Będą kocyki, poduszki, metki, kominy, apaszki, czapki, spodnie, bluzy, bambamy i jeszcze cośśśśśśśśśśśśśśśś tylko dla dziewczynek :D :D :D CZAD! Musicie to zobaczyć!

Dzisiaj pokażę wam coś, co było nowością na poprzednim kiermaszu, a zapomniałam Wam pokazać ;) Coś, co osobiście totalnie skradło moje serce... W temacie BamBam mamy już:

BamBam Bertę, czyli poduchę :)BamBam Betkę, czyli metkosia dużego: 
Klasyczne i ukochane przez Was BamBamy Maskotki: Tworzą one wielką rodzinę, kochając się dosłownie na zabój:

W tej rodzince brakowało jednak czegoś naprawdę wielkiego i fundamentalnego :D 

Przedstawiamy niniejszym nowego członka BamBam Familii: 

KOCYKI BamBam!!!Sama słodycz:Piękny wzór w muffinki:
Mój ukochany wzór w Czerwonego Kapturka i Trzy Świnki :D

I szopy - zostały pokochane już na poprzednim kiermaszu, ale na życzenie uszyjemy nowe, oczywiście :DJuż się nie mogę doczekać kompleksowego zamówienia: kocyka, poduszki, metkosia i bambama w jednym wzorze :D Ale byłby czad! Oczywiście na taki zestaw cena promocyjna :D

EDIT: Kurczę, patrzę na te fotki i po porstu okropne są kocyki wyglądają na krzywe ;)  Robiłam zdjęcia pod beznadziejnym kątem jakoś, niedobrze rozłożyłam same kocyki i wszystkie wyglądają na krzywo uszyte.. ech..  A w rzeczywistości nie są, musicie mi na słowo uwierzyć ;)

A teraz... lecimy do pracy, na dziś mamy ambitne plany, wykluczające totalnie sen ;) Trzymajcie mocno kciuki, byśmy fajnie wypadły jutro, bo mamy tremę jak przed wielką premierą ;)

~PaT

12 komentarzy: