poniedziałek, 7 grudnia 2015

Tripp Trapp® od STOKKE - wygraj kultowe krzesełko!     Czy wyobrażasz sobie krzesło, które będzie zarówno trwałe, jak i funkcjonalne przez całe życie Twojego dziecka, zapewniając mu na każdym etapie zdrową postawę kręgosłupa, a przy tym dopasuje się do każdego Waszego wnętrza? Nie? To poznaj krzesełko Tripp Trapp® od STOKKE!
Jedyne krzesło, które od 40 lat nie zmieniło swojego designu… bo po prostu nie musiało!(fot. Pinterest)


Jako jedyne krzesło na rynku - dzięki swojej konstrukcji, ale także szeregowi dodatkowych elementów - Tripp Trapp® jest idealne dosłownie od pierwszych dni życia maleństwa i posłuży każdemu dorosłemu. Ideą jego jest p pierwsze funkcjonalność i trwałość, ale przede wszystkim to, że dziecko jest równym towarzyszem przy wspólnym stole z domownikami od pierwszych chwil życia.
Nie wierzycie, że to możliwe? Zobaczcie sami :)


(fot. STOKKE)

Pierwszym elementem jest Newborn Set. Montujemy - w banalny sposób, jednym przyciskiem - wyprofilowaną nakładkę na krzesło. Wygląda troszkę jak kołyska, troszkę jak fotelik samochodowy. Jest jednak lepsze od tradycyjnego leżaczka czy kołyski, ponieważ dziecko znajduje się nie blisko ziemi, a na poziomie naszego wzroku, gdy np siedzimy przy stole. Jest w samym centrum wydarzeń, obserwuje wszystko i jest po prostu spokojniejsze! Czy to nie genialne? Które dziecko nie lubi być przodem do otaczającego świata, na równi ze wszystkimi domownikami? A czy Tobie nie jest wygodniej zjeść w ten sposób posiłku czy popracować w spokoju przy stole, zamiast co pięć minut schylać się do próbującego zwrócić Twoją uwagę maleństwa, pozostającego gdzieś przy ziemi?
Przy okazji, do Newborn Set mocujemy pałąk, do którego doczepimy dowolną ulubioną zabawkę, co zdecydowanie uatrakcyjnia maluszkowi przebywanie w foteliku :) 


(fot. STOKKE)


Gdy maluch podrasta i potrafi już samodzielnie siedzieć, mocujemy zestaw Baby Set. To wyprofilowana nakładka wykonana z miękkiego plastiku, sprawiająca, że maluch swobodnie siedzi w pozycji wyprostowanej, może jeść czy się bawić przy wspólnym stole z dorosłymi i - nie spadnie :) Do zestawu można dokupić miękkie wyściółki / poduszki, szelki, a także tacki oraz kolorowe nakładki zabezpieczające na stół, na których można malować, kleić, itp, itd…  


(fot. Pinterest)


(fot. STOKKE)


A co potem, gdy maluszek przestaje być maluszkiem i staje się samodzielnym młodym człowiekiem? Swobodnie obniżamy wysokość siedziska oraz podnóżka (aż 15 pozycji), a krzesło może być nadal elementem jadalni, albo - na przykład - krzesłem przy biurku. Krótka podstawa siedziska oraz podnóżek zapewniający podparcie dla ciała dziecka wyklucza wręcz złą postawę przy nauce, czyli wspomaga odpowiednią pozycję kręgosłupa. Co za tym idzie - likwiduje ryzyko wady postawy, czyli zmory nas wszystkich! (fot. Pinterest)


(fot. Pinterest)

Jestem pewna, że widzicie już, do czego zmierzam. Norweski wynalazek nie jest tani, ale… To inwestycja na całe życie. Na krześle tym spokojnie i wygodnie usiądzie także dorosły - wystarczy przemienić kierunek siedziska, zdemontować podnóżek i stanie się wygodnym i jakże ponadczasowym krzesłem do jadalni. Szczególnie, że krzesło Tripp Trapp® można dzisiaj kupić w 10 kolorach - i dopasować do własnych upodobań i potrzeb. Ponieważ jest z litego drewna bukowego, jest bardzo trwałe, do tego stopnia, że ma aż siedem lat rozszerzonej gwarancji. Gdy po latach stwierdzisz, że kolor Ci się nie podoba - wystarczy je przemalować i będzie jak nowe… dla kolejnego dziecka. Może Twojego wnuka? :D

(fot. STOKKE)


Do wsystkich kolorów dobrać można akcesoria w identycznym odcieniu - albo pomieszać. Twój wybór! :)


(fot. Pinterest)


(fot. Pinterest)


(fot. STOKKE)

Muszę przyznać, że jestem zachwycona ponadczasowym designem tego mebelka. Nie ja jedna - przez 40 lat niezmienionej formy doceniło go ponad  9 milionów użytkowników, a jako kultowy mebel jest elementem ekspozycji w nowojorskim Museum of Modern Art (MOMA).
Dla mnie ważne jest jeszcze jedno - super-praktyczna strona krzesełka… nie zajmuje więcej miejsca przy stole, niż zwykłe krzesło. W ZDECYDOWANYM odróżnieniu od 99% plastikowych koszmarków krzeseł do karmienia niemowląt, które zdążyłam przerobić przy moich chłopcach… Wiecie o czym mówię!

Mam nadzieję, że wzbudziłam w Was pragnienie posiadania takiego krzesełka na własność? 
Otóż dzisiaj macie okazję je wygrać! 
Bosko, co? :D I to jeszcze przed Świętami! 

Co należy zrobić? 

Wejdźcie na stronę konkursu na portalu BABYBOOM.PL - tam znajdziecie wszystkie niezbędne informacje :) 
Do wygrania: 
1x Zestaw Tripp Trapp® BABY SET 
1x Zestaw Tripp Trapp® NEWBORN SET


Konkurs trwa od 7.12 do 17.12.2015
Wyniki: 21.12.2015

 POWODZENIA! 

3 komentarze:

  1. Eee..wielka szkoda , że nie można wziąć udziału w konkursie nie mając dziecka.. jakbym wygrała to bym miała na przyszły rok jak znalazł..

    OdpowiedzUsuń
  2. Agata Stankowiak21 grudnia 2015 21:13

    czekam na wyniki z niecierpliwością

    OdpowiedzUsuń