wtorek, 23 września 2014

3...2..1...BOSKI SKLEP jest już na świecie!

Wciąż nie możemy w to uwierzyć, ale TAK! Stało się ;-) Mamy przyjemność zaprezentować Wam projekt, nad którym pracowałyśmy przez kilka ostatnich miesięcy. Możecie więc sobie wyobrazić, ile stresu i nerwów kosztuje nas ta chwila. Choć przyznajemy, że napięcie miesza się z totalną euforią. To dla nas ogromny krok do przodu, a dla Was kochani możliwość zakupienia boskich uszytków od ręki. Produkty dodajemy i będziemy dodawały na bieżąco. Jeśli stwierdzicie, że nie ma produktów, na które czekaliście, uzbrojcie się jeszcze trochę w cierpliwość. Systematycznie będą się pojawiały w sklepie. Pewnie jeszcze dziś wieczór zaopatrzenie naszego sklepu co najmniej się podwoi ;P Co tu dużo gadać, prezentujemy nasze małe dzieło i czekamy na opinie! Prosimy, nie bądźcie dla nas zbyt surowi ;P

Jednocześnie chcemy podziękować naszym kochanym rodzinom za ogromne wsparcie i cierpliwość, jaką do nas mieli. Momentami naprawdę nie było lekko. Obiecujemy poprawę ;) Zaufanie i wiara, jaką mieliście w nasz cel wiele dla nas znaczy.


Dziękujemy także ekipie SHOPLO za kilka miesięcy współpracy. Mimo że momentów kryzysowych nie brakowało, miło będziemy wspominać wspólną realizację wielkiego projektu,jakim jest dla nas BOSKI SKLEP.

Ogromne ukłony w stronę Marty Grabickiej i Indygo Tree. Dziewczyny naprawdę wspaniale odczytały, o co nam chodziło. Dzięki nim mamy piękny klip i wspaniałą sesję.

I jeszcze duże podziękowania dla Natalii Narewskiej i grupy CoolArt Production za błyskawiczną mobilizację i ratunek w sytuacji kryzysowej.

DzIękUJemy!!! DzIękUJemy!!! DzIękUJemy!!! DzIękUJemy!!! DzIękUJemy!!! DzIękUJemy!!!


~ M & P
3 komentarze:

 1. Natalia Narewska23 września 2014 07:55

  To była sama przyjemność ;)
  Zawsze służę pomocą, i będę się starała szybko ogarniać sprawy graficzne ;)
  -- Zawsze pod telefonem--
  Powodzenia dziewczyny :*

  OdpowiedzUsuń
 2. to Wy już kobietki nie na plaży, ale na pełnym morzu hasacie :) To wiatru zawsze w plecy :) powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny, nie dość, że jesteście piękne i pomysłowe, to jeszcze ambitne i wytrwałe :) GRATULACJE !!!!
  Filmik jest piękny, a Wasze Dzieciaki podbijają serca :*
  Ścisków Moc :*

  OdpowiedzUsuń