środa, 10 czerwca 2015

KONKURS NA BOSKĄ STYLÓWECZKĘ! WYNIKI     Wielkimi krokami zbliża się oszałamiająca i okrągła liczba DZIESIĘCIU TYSIĘCY boskich fanów na FB… Dlatego BPM już przebiera nóżkami ;) Niby nic takiego, a jednak strasznie to miłe, że jest Was tylu, coraz więcej, mimo tego, że czasem dajemy ciała i żyjemy własnym - acz boskim ;) - życiem… na blogu nas ostatnio mało, ale już niedługo powiemy, czemu. Powodów jest kilka :) Ale o tym kiedy indziej ;)

     Dzisiaj chciałybyśmy podziękować Wam za każdy dzień i za każdy zakup <3 Wiele tych paczuszek już było i za każdym razem bardzo się cieszymy, że komuś sprawi przyjemność boski produkt.. Naprawdę to doceniamy! I dlatego wymyśliłyśmy: chcemy Was zaprosić do konkursu! Zabawy! Dla wszystkich naszych fanów i wszystkich naszych klientów, dzięki którym serce roście każdego dnia, po każdym miłym słowie od Was do nas… :)

Wiemy, że już wielu z Was ma w swojej szafie coś boskiego. Apaszkę, czapeczkę, ubranko, kocyk, bambama… Cokolwiek! Prosimy Was dzisiaj, byście w dniach od 10 do 24 czerwca nadesłali nam zdjęcie swoje lub swojego dziecka z boskim ciuszkiem lub dodatkiem. Słowem -

OGŁASZAMY KONKURS NA BOSKĄ STYLÓWECZKĘ!     Nie będzie się liczyła jakość zdjęcia, chociaż będzie nam miło, jeśli się do focenia przyłożycie. Będzie się liczyła estetyka i pomysł na stylizację!

ZASADY:

1. W dniach od 10 czerwca do 24 czerwca nadeślijcie zdjęcie swoje lub dziecka w stylóweczce z boskim ciuszkiem lub dodatkiem. UWAGA: obojętnie która kolekcja i kiedy było zrobione zdjęcie! Może to być zarówno ubranko, jak dodatek - czapka, apaszka, komin, a nawet dopuścimy kocyki, kołderki, poduszki i maskotki. Macie coś boskiego - nadsyłajcie!

2. Konkurs przeznaczony dla fanów BPM - do zalajkowania tutaj: https://www.facebook.com/BoginiePrzyMaszynie

Będzie nam miło, jeśli udostępnicie na swoich profilach grafikę konkursową (tę: )

3. Każdy uczestnik może nadesłać max. 3 prace (ew. kolaż z max 3 zdjęć)

4. Zdjęcia zostaną umieszczone w galerii konkursowej na FB - gdy tylko pojawi się pierwsze zdjęcie, powstanie galeria i podlinkujemy ją TUTAJ.

5. Podpisane zdjęcia wysyłamy TYLKO na mail boginieprzymaszynie@gmail.com z tytułem KONKURS (zdjęcia nadesłane na FB mogą nie być zauważone i wzięte pod uwagę). W każdym mailu proszę zawrzeć dopisek: "Jestem autorem poniższego zdjęcia i posiadam do niego pełnię praw. Zgadzam się na umieszczenie zdjęcia podpisanego moim nazwiskiem w galerii na fanpage BOGINIE PRZY MASZYNIE pod adresem https://www.facebook.com/BoginiePrzyMaszynie i nie będę rościł sobie praw do wykorzystania moich danych osobowych oraz zdjęcia do celów publikacji konkursu i ewentualnie wyników konkursu".
Zgłoszenia bez tego dopisku nie będą brane pod uwagę.

6. Cenimy sobie jakość zdjęć, ale nie będzie to główny wyznacznik. Liczy się ciekawa, pomysłowa stylizacja - czyli Wasza boska inwencja :D

7. W trakcie konkursu zostanie wyłoniona 1 osoba / 1 zdjęcie, które wygra w kategorii głównej oraz 1 osoba / 1 zdjęcie, które dostanie nagrodę publiczności. Głównego zwycięzcę wybierze kapituła konkursu w osobie Patrycji i Marty ;) Natomiast o nagrodzie publiczności będą stanowić zebrane głosy, czyli tzw. "lajki". Prosimy o uczciwe głosowanie - zdjęcia, pod którymi zajdzie możliwość nieprawidłowo zbieranych głosów (fałszywe konta, kupowanie lajków) zostaną usunięte z galerii.

8. NAGRODY:
GŁÓWNA NAGRODA: 200zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie www.boginieprzymaszynie.pl
NAGRODA PUBLICZNOŚCI: 100zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepie www.boginieprzymaszynie.pl
(bony nie łączą się z promocjami!)

Jeśli zdjęć będzie dużo, na pewno możecie liczyć na różne dodatkowe nagrody ;) Pewnie ciężko nam będzie wybrać ;)

9. Postaramy się wyłonić zwycięzcę do 28 czerwca 2015r. :) Wyniki zostaną opublikowane na blogu (w tym poście!) oraz na FP BPM tutaj: https://www.facebook.com/BoginiePrzyMaszynie :)

ZAPRASZAMY DO ZABAWY! 
POWODZENIA!
P&M


WYNIKI KONKURSU:
Kochani, bardzo nam było ciężko wybrać tylko jedną osobę - 
bardzo Wam dziękujemy za zaangażowanie! 
Nadesłaliście śliczne zdjęcia i jesteśmy niesamowicie szczęśliwe - 
widać boskie uszytki dobrze służą nie tylko nam :D
BARDZO DZIĘKUJEMY!


Pierwsze miejsce i bon na 200zł do wykorzystania na 
www.boginieprzymaszynie.pl
głosami Patrycji i Marty
zdobywa

DOROTA WAJS - KOT 
Za cudne zdjęcie mamy i córki w naszych tunikach 2w1 :D <3Drugie miejsce oraz bon na 100zł
głosami publiczności
zdobywa

JUSTYNA MALINOWSKA - FIEREK 
za bombowe zdjęcie nóg :D w naszych morskich legginsach! 
Ponieważ było nam niezwykle ciężko wybrać tylko jedno zdjęcie (drugie zostało wybrane przez Was), wybraliśmy jeszcze trzy osoby, które dostaną bon na 25zł do wykorzystania w naszym boskim sklepie lub w formie rabatu na kolejne zakupy <3 

JĘDRZEJ BAGIŃSKI


MARTA JABŁOŃSKA - ŁYCZKO


JOANNA ALKERWygranych prosimy o kontakt na boginieprzymaszynie@gmail.com

SERDECZNIE GRATULUJEMY!


1 komentarz:

  1. Justyna Malinowska Fierek27 czerwca 2015 11:18

    Dziękujemy wszystkim co na nas głosowali i mojemu mężowi za zdjęcie :-)

    OdpowiedzUsuń