wtorek, 21 maja 2013

Plany, plany, plany!!

Ostatnio mało nas było i na blogu i na fanpage'u. Na pewno nie dlatego, że nam się znudziło ;-) Patrycja odpoczywa we Francji, a ja nieoczekiwanie wylądowałam na porodówce. Na szczęście maluch zechciał poczekać z przyjściem na świat. Ma jeszcze całe 5 tygodni w brzuchu mamy;)  Ten nieoczekiwany "falstart" mocno przytwierdził mnie na kilka dni do łóżka. Na szczęście czuję się już lepiej, skurcze odpuściły, więc nieśmiało wracam, żeby opowiedzieć Wam o naszych planach.

Już za niecałe dwa tygodnie, w weekend 30 maja-1 czerwca będziecie mogli się z nami spotkać w Zatoce Sztuki na kiermaszu Mamuszki, który będzie się odbywał w ramach festiwalu Kontakt.Włącz świadome rodzicielstwo. Zaprezentujemy tam nasze produkty. Każdy, kto nosił się z zamiarem zakupu, będzie mógł przyjść, poznać nas i na żywo ocenić, czy warto zainwestować w Boginiowe uszytki ;-) Czeka nas prawdziwy ogrom pracy, żeby zaprezentować się w pełnej krasie ;)

Tutaj przeczytacie o kiermaszu:

http://kontaktfestiwal.pl/mamuszki-kiermasz-hand-made-eko


A tutaj wszelkie aktualności na temat festiwalu: https://www.facebook.com/kontaktfestiwal


Chcemy się też pochwalić naszym nowym nabytkiem! Właśnie dzisiaj zostały do nas wysłane, pierwsze, specjalnie dla nas zaprojektowane zawieszki. Już się nie możemy doczekać, aż będziemy mogły wysyłać Wam nasze produkty opatrzone pięknymi filcowymi etykietkami.A już w czwartek na stronie Crazy J&Z zostaną zaprezentowane nasze apaszki! Mamy nadzieję, że dziewczynom spodobały się nasze wyroby i nie skrytykują nas za bardzo;) Jedno jest pewne: Dżonas i Zocha wyglądają pięknie w nowych nabytkach. Podobne apaszki niedługo będą także do wygrania w konkursie realizowanym razem z Crazy J&Z. Uważnie śledźcie nasze strony! Na pewno będziemy informować Was na bieżąco.A już wkrótce na stronie Czterech Kątów kolejny DIY naszego autorstwa.

Prawda, że nie osiadłyśmy na laurach?;-)

2 komentarze:

  1. Ciekawie się u Was dzieje :) Jakbym mieszkała w pobliżu to pewnie bym przyszła , ale tylko obejrzeć bo nie mam nawet w rodzinie małych dzieci.
    Pozdrawiam !

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, że tyle będzie się działo, czekam z niecierpliwością na kolejne projekty, konkursy i "uszytki" :)) a brzdąc w brzuszku niech spokojnie czeka jeszcze :)))

    OdpowiedzUsuń