środa, 16 stycznia 2013

Na dobry początek..     Mamy, żony, kochanki, przyjaciółki, koleżanki, zołzy, romantyczki, kobiety, dziewczyny, córki... każde z tych słów po trochu nas definiuje. I żeby nikogo nie zmylić - jesteśmy z tego dumne! Ale czasem.. tylko czasem.. codzienność staje się tak przytłaczająca, a dnie przypominają filmowy "Dzień świstaka", że potrzebujemy odskoczni, swojej własnej planety, na którą można uciec w każdej chwili. Miejsca, które same urządzimy, które będzie tylko "nasze", gdzie będziemy mogły dzielić się pasją z innymi, które, być może, potrzebują tego samego, co my?
     Pomysł na tego bloga narodził się niedawno.. przyszedł znienacka jak olśnienie, natychmiast przybrał jasną i skrystalizowaną formę, tak jakbyśmy nosiły go w sobie od dawna. Będziemy tu pisać trochę o modzie, którą kochamy od zawsze; trochę o wygodzie, bo jesteśmy młodymi mamami i nasza moda musi ten fakt uwzględniać; o naszych domach, których boginiami jesteśmy - w przenośni i dosłownie, bo, poza nami, w naszych domach mieszkają wyłącznie mężczyźni! Ale przede wszystkim, chcemy dzielić się z Wami naszą ogromną pasją, którą jest kreatywne szycie - od ekozabawek, poprzez poduszki i ramki na zdjęcia do ubrań - i modowy recykling! Mamy nadzieję, że blog stanie się dla nas jeszcze większą motywacją do działania. Odliczamy zatem...
  
                               3.... 2.... 1... START! 

2 komentarze:

  1. Witajcie ! Zobaczyłam Was na blogu eko ubranka .
    Lubię wchodzić na blogi tego typu jak Wasz :) Uwielbiam recykling . Dobrze by było tylko gdybyście się podpisywały pod postami (kto co pisze , chyba że zawsze razem piszecie posty) , bo tak to nie wiadomo właśnie która z Was co napisała :) Pozdrawiam !
    PS. Na pewno będę Was odwiedzała !

    OdpowiedzUsuń